تبلیغات
My Perspolis - مصاحبه با علیرضا حقیقی

مصاحبه با علیرضا حقیقی

چهارشنبه 21 بهمن 1388 11:31 ق.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: مصاحبه با علیرضا حقیقی ،

ماجرای درگیری علیرضا حقیقی و شیث رضایی در جریان دربی شصت و هشتم نقطه ضعف روز جشن پرسپولیسی ها بود. به ویژه آنكه آنها برای توجیه خود این درگیری را هماهنگ شده خواندند.

علیرضا حقیقی در این باره میگوید:

-
ماجرای درگیریتان با شیث رضایی چه بود ؟

اجازه بدهید قبل از هر چیز،‌ صادقانه و از صمیم قلبم از هواداران و همه كسانی كه شاهد این اتفاق بودند عذرخواهی كنم. این مهمترین چیزی است كه باید درباره آن صادقانه حرف بزنم. كار ما اشتباه بود. اشتباهی كه البته به خاطر حساسیت و شرایط بازی صورت گرفت.

- شرایط بازی ؟

بله. جو داربی جو بسیار سنگینی است. خدا می داند در تمام طول بازی به این فكر می كردم كه نباید اجازه دهیم نتیجه بازی طوری رقم بخورد كه باعث دلشكستگی هوادارانمان شود. اشتباهی نكنیم كه بابتش شرمنده هواداران شویم. هوادارانی كه بعضی از آنها با هزار امید و آرزو از كیلومترها دورتر كوبیده اند آمده اند تهران تا از نزدیك شاهد این بازی باشند. و یا همه آنهایی كه بهرحال این بازی را با نگرانی دنبال می كنند. حساسیت بازی و جو ورزشگاه طوری است كه ممكن است ناخواسته، واكنش عصبی از بازیكنان سر بزند

- گویا بعد از پایان بازی دیگر مشكلی نبود. چون تو و شیث رضایی با هم خوشحالی می كردید و دور زمین و به سمت هواداران می دویدید.

 

بله. آن اتفاق فقط در یك لحظه و یك سوء تفاهم بود كه به خاطر فشار و استرس بازی بوجود آمد. این مسایل خیلی وقت ها پیش می آید اما در این بازی بیش از حد بزرگ شد. انگار بعضی ها دوست داشتند بیشتر از اصل بازی كه یك طلسم شكنی بزرگ و یك اتفاق خوب بود این مساله را بزرگ كنند. واقعا خودتان ببینید به مسایل فنی چقدر پرداخته شد و مسایل حاشیه ای چطور بزرگ شد !

- ماجرای هماهنگ بودن درگیری چه بود؟

 

هیچی. فراموشش كنید. من صادقانه بابت این موضوع عذر خواهی كردم و دیگر حرفی  دراین باره ندارم. مساله اصلی این است كه با همه این تفاسیر، نتیجه این بازی، روز با شكوهی را برای هواداران پرسپولیس رقم زد و هیچ كس یا هیچ جریانی نمی تواند از شكوه و ارزش های این پیروزی و خوشحالی هواداران كم كند. مهمترین مساله،‌ نتیجه این بازی است كه به سود پرسپولیس و پرسپولیسی ها رقم خورده است. حالا چه بعضی ها خوششان بیاید یا نیاید !‌

 

بعد از بازی یك درگیری هم با یكی از ماموران حراست ورزشگاه آزادی داشتی. عكس هایی هم از این درگیری منتشر شد. ماجرا چه بود ؟

آن درگیری به خاطر برخوردی بود كه با من و پدرم صورت گرفت. برخورد عجولانه ای كردم. بلافاصله هم رفتم و از آن آقا عذرخواهی كردم. باز هم از همین جا از ایشان به خاطر آن برخورد عذر خواهی می كنم. اینقدر هیجان زده بودم كه متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -