تبلیغات
My Perspolis - میثاق معمارزاده

میثاق معمارزاده

سه شنبه 3 فروردین 1389 04:01 ب.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: میثاق معمارزاده ،

سوالات مجله ی روز های زندگی از میثاق : 

1- آقای معمارزاده چرا دروازه بان شدید ؟ 

- به هر حال هر فوتبالیستی به دلیل استعداد های ذاتی اش در یک پست مشخص بازی می کند . با توجه به میزان شناخت مربیانم از نوع استعداد ها و توانایی هایم به من توصیه کردند که در این پست بازی کنم . 

2 - چرا دربی مساوی تمام شد ؟ 

-مطمئن باشید هیچ کدام از ما بازیکنان دو تیم نمی خواستیم ایچنین شود . من خودم در دربی چندین موقعیت مسلم گلزنی از استقلالی ها گرفتم و آن یکی را هم دیگر نتوانستم . ما هرگز نمی خواستیم بازیمان مساوی تمام شود و هدف ما برد بود . 

3- نظرتان راجع به عابدزاده چیست ؟ 

- او اسطوره ی دروازه بانی ایران است و الگوی بسیاری از دروازه بانان ایران . 

4- تا چه زمانی به فوتبال ادامه می دهید ؟ 

- تا هر وقت که بتوانم مربیانم را از خودم راضی نگه دارم . 

5 - اهل مطالعه هم  هستید ؟ 

- بله بیشتر روزنامه های ورزشی و مجله های خانوادگی را مطالعه می کنم . 

اینو نمیدونم راسته یا نه ولی گذاشتمش :

شکایت میثاق علیه یک روزنامه ورزشی / اتهام توصیه شنیدن از هدایتی

چند دقیقه پس از باخت به استیل‌آذین در رختکن پرسپولیس. سروصدا زیاد است و تصور خیلی‌ها این است که بازیکنان مشغول اظهار نظر در موردبازی و اشتباهاتی که در این مسابقه کرده‌اند هستند، اما صدای جرو بحث که بالا می‌گیرد خبری حامل اتهام به بیرون از رختکن درز می‌کند.

اتهام به دروازه‌بان اول تیم که شایعه کرده‌اند از طرف مدیرعامل متمول استیل‌آذین شارژ شده تا در بازی آنها مقابل پرسپولیس درون دروازه قرار نگیرد. بیشتر از همه صدای میثاق معمارزاده می‌آید. او حسین بادامکی، شیث رضایی و البته احمدرضا عابدزاده را خطاب قرار داده است.

اصلاً نمی‌شود کنترلش کرد. از اتهامی که به او زده‌اند عصبانی است و مدام می‌گوید «شکایت می‌کنم، شکایت می‌کنم». (م) یکی از بازیکنان پرسپولیس است که از نزدیک شاهد تمام اتفاقات بوده است. او ماجرا را این طور توصیف می‌کند و می‌گوید: «حرف خیلی‌ها این بود که چرا میثاق نمی‌خواهد در بازی با استیل‌آذین روی نیمکت بنشیند. منتهی شیث و بادامکی این حرف را در جمع زدند و به گوش میثاق رسیدکه او به خاطر هدایتی نمی‌خواهد مقابل استیل‌آذین بازی کند. میثاق خیلی از این اتفاق ناراحت بود و بیشتر ناراحتی‌اش به این دلیل بود که چرا در روی خود او این حرف‌ها را نزده‌اند و پنهان کاری کرده‌اند.»

این حرف فراتر از یک شایعه است. به همین دلیل هم بود که ملی‌‌پوش پرسپولیس به آب و آتش می‌زد تا مولد این شایعه را پیدا کند. شاید اگر احمدرضا عابدزاده در رختکن نبود جرو بحث میثاق با بادامکی و شیث به درگیری فیزیکی نیز کشیده می‌شد.

به گفته (م) عابدزاده میثاق را بوسید و به او گفت که آنها هم این جریان را از گوشه و کنار شنیده‌اند و روایت‌کننده‌های این خبر مدعی شده‌اند که هدایتی از طریق کریمی و استیلی از معمارزاده خواسته است تا پرسپولیس را مقابل استیل‌آذین همراهی نکند!

با بیان این ادعا جریان وارد فاز جدیدی می‌شود و پای حمید استیلی و کریمی نیز به این قضیه باز می‌شود. راوی خبر چه کسی است که پای کریمی و استیلی را به بازی باز می‌کند و آن را کف دست عابدزاده، بادامکی و شیث رضایی می‌گذارد؟

این سه عضو باشگاه پرسپولیس از گفتن نام شخص مورد نظر خودداری می‌کنند اما میثاق برای اینکه ثابت کند مصدوم بوده و چنین وصله‌هایی به او نمی‌چسبد روز چهارشنبه شکایتی را تنظیم و آن را تسلیم مراجع قضایی می‌کند. «هنوز هم ناراحتم. من مصدوم بودم و نمی‌توانستم بازی کنم. پس از مطرح شدن این شایعه به کلینیک باشگاه رفتم و MRI گرفتم. نظر دکتر زرینه هم این است که کتفم مصدوم است. تصمیم گرفتم شکایتم را تا آخرین لحظه دنبال کنم. می‌خواهم بفهمم که چه کسی این اتهام را به من زده و شایعه پراکنی کرده است. اصلاً چه دلیلی دارد که من بخواهم مقابل استیل‌آذین بازی نکنم. نه آن تیم، تیم سابقم بوده و نه دلیلی وجود دارد که بخواهم به خاطر یک شخص از بازی کردن برای تیمم امتناع کنم.»

این اتفاق در حالی افتاده است که دکتر زرینه نیز گفته‌های میثاق را تأیید می‌کند. او می‌گوید که معمارزاده برای گرفتن MRI پیش او رفته تا ثابت کند که برای این دو بازی مصدوم بوده است. زرینه می‌گوید: «معمارزاده از ناحیه کتف کماکان احساس درد می‌کرد به همین دلیل ترجیح دادیم از وجود این دروازه‌بان در دیدار با استیل‌آذین استفاده نشود. ما تمام کارهای لازم در رابطه با فیزیوتراپی و مراحل درمانی دیگر را برای کتف آسیب‌دیده میثاق معمارزاده انجام دادیم اما این بازیکن در تست قبل از دیدار با ابومسلم نیز نتوانست موفق باشد تا برای این بازی هم استراحت کند.»

معمارزاده شکایت‌های لازم را انجام داده و اگر قرار است پی به اصل قضیه ببرد باید شیث و بادامکی را به دادگاه بکشاند. او ادعا کرده که تا آخرین لحظه روی شکایتی که کرده خواهد ایستاد و اگر این طور باشد شکی وجود ندارد که علی کریمی و حمید استیلی نیز از این اعضای باشگاه پرسپولیس شکایت خواهند کرد.

میثاق معمارزاده : بعضی ها کارشان انتشار اخبار دروغ است .

میثاق معمارزاده این روزها در حال فیزیوتراپی است تا بتواند با آمادگی كامل، درون دروازه پرسپولیس بایستد. با این وجود هر روز یك خبر یا یك مصاحبه حاشیه ای از قول او كار می شود. اخبار و مصاحبه هایی كه می گوید از خواندن آنها تعجب می كند و نمی داند از كجا سر در می آورند!


سنگربان جوان و با آینده پرسپولیس با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت و گویی انجام داده كه در ادامه می خوانید:


به بازی ابومسلم می رسی؟

دوست دارم به این بازی برسم و همه تلاشم را هم برای اینكه با آمادگی كامل در اختیار تیم باشم، انجام می دهم.

در بازی با استیل آذین گویا در ناحیه كتف درد داشتی كه بازی نكردی، در حال حاضر وضعیت ات چطور است؟

بله، كتف من درد داشت و واقعا نمی توانستم درون دروازه بایستم. اگر این كار را می كردم ممكن بود با یك آسیب دیدگی جدید، هفته ها فرصت بازی كردن را از دست بدهم. هنوز هم شرایط ایده آل نیست اما با كمك پزشك تیم دارم خودم را آماده می كنم، و در صورت نظر كادر فنی، برای بازی با ابومسلم درون دروازه می ایستم.

از قول تو نوشته بودند اگر در بازی با استیل آذین درون دروازه ایستاده بودی، گل نمی خوردی! نوشته بودند گلایه داشتی كه چرا به تو بازی نداده اند!؟

اول كه نوشته بودند من خودم نخواستم در تركیب تیم باشم. حالا هم كه این طوری نوشته اند.

به نظرم این طور خبر ها این قدر بی اهمیت و كم ارزش هست كه حتی نیاز به تكذیب كردن هم ندارد. این طوری باشد باید زندگی مان را بگذاریم روی تكذیب اخبار دروغ!

امروز هم یكی از روزنامه ها از قول تو مطلبی را علیه علیرضا حقیقی كار كرده بود.

گفتم كه این خبرها ارزش تكذیب كردن ندارد. من خودم دروازه بان هستم و هیچ وقت درباره دروازه بانان ها اظهار نظر نمی كنم. چرا كه ممكن است هفته بعد، من هم گل بخورم و همین شرایط برای من به وجود بیاید. چرا باید در مورد مسئله ای كه حتما برای خود من هم اتفاق می افتد، موضع گیری كنم؟

پس از اخباری كه این روزها از قول تو منتشر می شود بی خبری؟

بعضی ها می خواهند تیم را به حاشیه بكشانند و كارشان را هم از طریق انتشار اخبار دروغ، انجام می دهند. از قول این بازیكن علیه آن یكی حرف می زنند و از قول دیگری هم علیه یكی دیگر. زیاد این خبر ها را جدی نگیرید!

معمارزاده: می‌خواهم شماره یك تیم ملی باشم . 

دروازه‌بان پرسپولیس گفت: برای نفر اول بودن در تیم ملی تلاش می‌كنم و امیدوارم قطبی این فرصت را به من بدهد تا بتوانم خودم را اثبات كنم.

 

میثاق معمارزاده عنوان كرد: به دلیل مصدومیت كتف نتوانستم در دیدار برابر ابومسلم بازی كنم. با این حال پس از یك سال دوری عملكرد خوبی در نیم فصل اول داشتم. قبول دارم اشتباهاتی هم داشتم و تلاش می‌كنم در نیم فصل دوم جبران كنم. 
وی در خصوص كرانچار اظهار داشت: وی مربی بزرگی است و زمانی كه خواست در تیم هماهنگ شود به دلیل فشردگی بازی‌ها نتوانست موفق شود. مطمئن هستم با كسب تجربه بیشتر در لیگ برتر می‌تواند قابلیت‌های خود را بهتر نمایش دهد. 
دروازه‌بان پرسپولیس تصریح كرد: من از هیچ بازیكنی انتقاد نكردم؛ اما برخی از روزنامه‌ها از خود و به نقل از من مطالبی را درج می‌كنند كه صحت ندارد و دروغ می‌نویسند. همین موضوع باعث شده بازیكنان از مصاحبه بترسند. 
وی درباره درگیری با حقیقی عنوان كرد: درگیری در مرام من نیست. كادر فنی تعیین می‌كند كه چه بازیكنی در تركیب اصلی قرار بگیرد. برخی‌ها خواستند با مطرح كردن درگیری من با حقیقی رابطه ما را برهم بزنند كه موفق نشدند. خوشحالم افرادی كه حاشیه‌سازی می‌كنند به در بسته خورده‌اند. 


معمارزاده در رابطه با عابدزاده خاطرنشان كرد: خوشحالم كه زیر نظر چنین مربی بزرگ و محبوبی كار می‌كنم. فكر می‌كنم هر دروازه‌بانی آرزو دارد با عابدزاده كار كند. از زمانی كه با وی كار می‌كنم آمادگی‌ام چند برابر شده است. امیدوارم عملكردم طوری باشد كه در انتهای فصل در كنار موفقیت پرسپولیس عابدزاده هم مرا تأیید كند. 
وی افزود: برای نفر اول بودن در تیم ملی و پوشیدن پیراهن شماره یك تلاش می‌كنم و امیدوارم این فرصت را قطبی به من بدهد تا بتوانم خودم را اثبات كنم.

معمارزاده : اعاده حیثیت می كنم .

 میثاق معمارزاده این روزها مصاحبه نمی كند و در مقابل ابهاماتی كه درباره غیبت او درون دروازه پرسپولیس وجود دارد سكوت كرده است.
 معمارزاده در بازی با استیل آذین به دلیل مصدومیت كتف جایش را به علیرضا حقیقی داد اما پس از این بازی تعدادی از مسئولان باشگاه پرسپولیس او را به توافق پشت پرده با حسین هدایتی و مصدومیت ظاهری متهم كردند.
 معمارزاده در این خصوص می گوید: «آنها به من چنین اتهامی زدند و من هم عصبانی شدم و واكنش نشان دادم. اما مسئولان باشگاه بعدها اعلام كردند كه به من اطمینان دارند و تنها برای رفع شبهه موضوع را مطرح كرده اند. من كتفم را به بزرگترین جراح ایران نشان دادم و او تایید كرد كه دچار كشیدگی از این ناحیه شده ام. حتی فیزیوتراپ باشگاه هم این موضوع را تایید می كند. در این روزها صبح و بعداز ظهر فیزیوتراپی كرده ام و از امروز می توانم تمریناتم را آغاز كنم.»
معمارزاده یك پیغام هم برای كسانی كه او را به زد و بند با حسین هدایتی متهم كرده اند دارد: «از یك روزنامه ورزشی شكایت كرده ام و تا آخر پای اعاده حیثیتم می ایستم. متاسفانه در این فوتبال بعضی ها با هم مشكل دارند و برای تسویه حساب های شخصی با آبروی دیگران بازی می كنند.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -