تبلیغات
My Perspolis - برای پرسپولیس

برای پرسپولیس

پنجشنبه 2 اردیبهشت 1389 11:53 ب.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: برای پرسپولس ،

برای پرسپولیس

کشتی کنار بندر ایستاد باشکوه و زیبا،باد موافق که وزید،کشتی با بادبان های برافراشته راهی دریا شد.سرعت کشتی بیشتر می شد.طوفان از راه رسید،کشتی در حال غرق شدن بود اما  مقاومت می کرد.بعد از طوفان کشتی خسته و بی رمق به راهش ادامه داد.آنقدر مقاومت کرد تا روز های آفتابی از راه رسیدند.

کشتی به بندر تازه ای رسید هنوز هم با شکوه و زیبا.آن کشتی پرافتخار با پرچم سرخ رنگش به همه آموخت که قدمت و پیشینه ی پرسپولیس چیز دیگریست و همه برای به جا ماندن نام آن بر دلها می جنگند.

پرسپولیسی که نامش در تلألو آفتاب بر آسمان شیراز و در تخت جمشیدش می درخشد.کشتی شیاطین سرخ آسیا جایگاهش کناره ی ساحل قلب طرفدارانش است. کشتی که بر بادبانش نام زیبای پرسپولیس حک شده است.

من نیز عاشقم،عاشق آن کشتی،عاشق رنگ سرخ ،عاشق گل سرخ و عاشق پرسپولیس.

برای ما پرسپولیسی ها بهترین هدیه ی تولد،بهترین عیدی عید نوروز و بهترین چیزها درخشش نام پرسپولیس بر آسمان نیلگون ایران و جهان است و همه ی ما خوب می دانیم که:

«همگان باید بدانند رویایی ترین لحظات، زمان غلبه سرخی غروب بر تلألو آبی آسمان است. باید بدانند خون تا ابد سرخ باقی خواهد ماند اما به محض نا پدید شدن آبی آسمان همه خوشحال می شوند چون لحظاتی بعد باران خواهد آمد.  

                         امیدوارم این غروب همیشه سرخ مداوم بر آبی آسمان غلبه کند.         آمین

و در آخر هم این یک بیت شعر:

        پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن

                                                     پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق کاشتن

 

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 2 آذر 1389 07:47 ب.ظ