تبلیغات
My Perspolis - مصاحبه حقیقی بعد بازی با استیل

مصاحبه حقیقی بعد بازی با استیل

دوشنبه 10 آبان 1389 03:18 ب.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: مصاحبه حقیقی بعد بازی با استیل ،


به گزارش خبرگزاری اف سی پرسپولیس ، علیرضا حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی اظهار داشت:‌ بازی بسیار خوب و جانداری را مقابل تیم خوب استیل‌آذین انجام دادیم و خدا را شكر به 3 امتیاز رسیدیم. در نیمه اول زیاد خوب نبودیم چون آنها با دوندگی بیشتر در خط میانی سوار بازی بودند اما با حرف‌های دایی همه چیز عوض شد و ما به خودمان آمدیم و نتیجه‌اش این شد كه 2 گل به حریف زدیم.
وی ادامه داد: مستحق این برد بودیم اما من از هواداران درخواست می‌كنم در بازی‌های بعدی بیشتر ما را حمایت كنند. حضور پر رنگ آنها ما را به صدر جدول نزدیك‌تر می‌كند.

 

حقیقی خاطرنشان كرد: هدف اصلی من از درخشش در لیگ برتر این است كه سرباز سربلندی برای تیم ملی كشورم در جام ملت‌های آسیا باشم. خدا را شكر می‌كنم در حال حاضر جزء 3 دروازه‌بان اصلی تیم ملی هستم به همین دلیل از جان مایه ‌می‌گذارم تا پیراهن تیم ملی را از دست ندهم.
وی تاكید كرد:‌ راه سختی برای ملی‌پوش بودن دارم اما خوب تمرین می‌كنم و سعی خواهم كرد تا آنجایی كه می‌توانم دروازه تیم پرسپولیس را بسته نگه دارم تا با آرامش به تیم ملی بروم. به نظر من روسفیدی در پرسپولیس باعث شده قطبی مرا در تیم ملی نگه دارد. امیدوارم در دور جدید اردوهای تیم ملی هم در لیست قرار بگیرم. البته در صورت دعوت نشدن به تیم ملی هم همیشه برای به اهتزاز درآمدن پرچم كشورم دعا می‌كنم.

حقیقی تصریح كرد: جا دارد از نگاه ویژه علی دایی، یحیوی و افشین قطبی تشكر كنم و امیدوارم مقابل این عزیزان روسفید باشم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 10 آبان 1389 03:21 ب.ظ