تبلیغات
My Perspolis - مصاحبه جدید مازیار زارع

مصاحبه جدید مازیار زارع

چهارشنبه 12 آبان 1389 03:41 ب.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: مصاحبه جدید مازیار زارع ،

تیم پرسپولیس یكى از حساسترین بازیهاى خود در لیگ را در مقابل تیم استیل آذین با پیروزى پشت سر گذاشت تا همچنان با رقیب دیرینه خود بر سر قرار گرفتن در صدر جدول رده بندى لیگ به مبارزه بپردازد. مازیار زارع هافبك میانى پرسپولیس كه به دلیل ۳ اخطاره بودن بازى مقابل استیل آذین را از دست داد، معتقد است پرسپولیس در نبود بازیكنان ملى پوش خود نیز موفق خواهد بود با زارع پیش از بازى با نفت گفت وگویى را انجام داده ایم كه با هم مى خوانیم :

 

• شرایط فعلى پرسپولیس را چطور ارزیابى مى كنید؟
- ما توانستیم در ۲ هفته متوالى حریفان مدعى خود را شكست دهیم. خیلى ها معتقد بودند پرسپولیس هنوز با تیم هاى مدعى بازى نكرده و به همین دلیل در رده هاى بالایى قرار دارد اما ما با برد ذوب آهن و استیل یكبار دیگر شایستگى هاى خود را به همه نشان دادیم.
• بازى مقابل استیل آذین چه طور بود؟
- تیم استیل آذین یكى از پر مهره ترین تیمهاى لیگ است و بازیكنان بزرگى مثل مهدوى كیا و كریمى را در اختیار دارد. قطعاً قرار گرفتن مقابل این ستاره ها كه سابقه حضور در پرسپولیس را نیز داشتند كار آسانى نبود اما بچه هاى ما سعى كردند تا تمام تلاش خود را به كار بگیرند و خوشبختانه دست پر زمین مسابقه را ترك كردند.
• قبول دارید كه پرسپولیس ۲ نیمه متفاوت را به نمایش گذاشت؟
- بچه هاى ما در هر ۲ نیمه عملكرد خوبى داشتند اما طبیعى است كه وقتى در نیمه مربیان كادر فنى نقاط ضعف حریف را به بازیكنان گوشزد مى كند آنها عملكرد بهترى را به نمایش بگذارند.
• بازى با نفت تهران را چطور ارزیابى مى كنید؟
- تیم نفت تیم جوان و با انگیزه اى است و تا به حال توانسته از تیم هاى بزرگى چون سپاهان، استقلال و سایپا نتیجه بگیرد. این موضوع باعث مى شود تا ما حواسمان را بیشتر جمع كنیم و آنها را دست كم نگیریم. امیدوارم كه با كسب ۳ امتیاز این بازى بتوانیم صدر جدول را مجدداً به دست بیاوریم.
• نبود بازیكنانى مثل رضایى و على عسكرى كه به همراه تیم امید به گوانگجو رفته اند آیا در عملكرد تیم تاثیرگذارند؟
- قطعاً هر تیمى با نبود بازیكنان تاثیرگذارش دچار مشكل مى شود و به هرحال ما به خاطر تیم ملى امید باید با این شرایط كنار بیاییم. اما تیمى مثل پرسپولیس از نظر بازیكن كم نمى آورد و مطمئن هستم كه بازیكنان جایگزین به خوبى جاى آنها را پر خواهند كرد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -