تبلیغات
My Perspolis - مصاحبه اختصاصی افسی پرسپولیس با مازیار زارع

مصاحبه اختصاصی افسی پرسپولیس با مازیار زارع

یکشنبه 23 آبان 1389 03:02 ب.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: مصاحبه اختصاصی مازیار زارع ،
به گزارش اختصاصی خبرگزاری اف سی پرسپولیس ، مازیار زارع، هافبك دفاعى پرسپولیس، یكى از آن بازیكنانى بود كه در بازى مقابل مس كرمان تلاشم ىكرد تا دقایق پایانى سرخپوشان از شكست فرار كنند اما درا نتها مشخص شد پرسپولیس با دست خالى باید كرمان را ترك كند.

مازیار روز گذشته دقایق كوتاهى با ما به گفت وگو پرداخت. البته او این روزها خودش را براى انجام مصاحبه بسیار محدود كرده اما دیروز در مورد بازى به ما گفت: نمی دانم چه بگویم.

 

این همه تلاش می كنیم، توپ را به دروازه حریف نزدیك میكنیم،موقعیت می سازیم اما وقتى مدافعان حریف مرتكب خطا یا هند میشوند و هیچكس نمیبیند. مگر مقابل مس كرمان بازى بدى ارائه دادیم كه مستحق شكست باشیم؟ به نظر ما این نتایج اصلاً براى ما خوب نیست و از طرفین به خاطر برخى مسائل نمی توانیم اعتراض كنیم. زارع اضافه كرد: این رسم فوتبال بازى كردن نیست كه اینطور امتیاز از دست دهیم. به نظر من پرسپولیس می توانست حداقل یك گل به مس بزند و بازى را به تساوى بكشد. در ضمن این چه رسمى است كه باب شده و داوران پنالتی هاى ما را نمی بینند؟ براى من سؤال شده چرا باید چنین اتفاقاتى رخ دهد. واقعاً حیف است، ما می توانیم با همین امتیازات قهرمان لیگ شویم. نمی خواهم از داوران انتقاد كنم چون آنها را قشرى زحمتكش می دانم ولى واقعاً به راحتى امتیازاتمان را از ما می گیرند. مس برابر پرسپولیس به غیر از گلى كه در دقایق اول زد بیشتر از یك موقعیت نداشت ولى صاحب پیروزى شد.

مازیار زارع در ادامه گفت: متأسفانه این بازى را هم بدون امتیاز از میدان خارج شدیم در حالى كه باید حداقل یك تساوى می گرفتیم اما هنوز امیدواریم و می توانیم این امتیازات را در آینده جبران كنیم. پرسپولیس فعلاً در مكان دوم جدول است و فرصتهاى زیادى تا پایان فصل باقیمانده است. امیدوارم اشتباهات فردى و تاكتیكى در تیم ما به كمترین حد برسد وا ز طرفى اشتباهات سهوى داوران نیز كم شود تا بتوانیم به حق خود برسیم. نیمى از امتیازاتى كه از ما گرفته شد به ناحق بود ولى از حالا به بعد باید بجنگیم تا این امتیازات را پس بگیریم. فكر می كنم اگر از سد سپاهان در تهران بگذریم مشكلاتمان حل می شود. البته در جام حذفى نیز جزو مدعیان اصلى هستیم. على دایى می داند چگونه تیم را به شرایط عادى برگرداند ما هم سعى می كنیم شكست را فراموش كنیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -