تبلیغات
My Perspolis - تمرین امروز سرخپوشان

تمرین امروز سرخپوشان

یکشنبه 23 آبان 1389 11:00 ب.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: تمرین پرسپولیس ،
 تمرین عصر امروز پرسپولیس در غیاب 9 بازیكن و تحت تاثیر دربی امیدها قرار داشت
 تمرین عصر تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 15:30 در مجموعه ورزشی درفشی‌فر آغاز شد.
در این تمرین 9 بازیكن پرسپولیس به دلایل مختلف غیبت داشتند. شیث رضایی اجازه حضور در تمرینات را ندارد، غلامرضا رضایی و حمید علی عسگر به دلیل حضور در تیم امید، علیرضا حقیقی، هادی نوروزی، محمد نوری و علیرضا نورمحمدی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی بزرگسالان، و مجتبی زارع و محمد پروین به دلیل مصدومیت در تمرین امروز غایب بودند.


تمرین با صحبت‌های علی دایی آغاز شد و دایی بر خلاف تمرین صبح كه فقط نظاره گر تمرینات بود خودش تیم را تمرین داد.
مرور كارهای تاكتیكی و انجام فوتبال در یك سوم زمین از مهم‌ترین بخش‌های تمرین امروز بود.

از نكات جالب تمرین وضع قوانین جدید عبور و مرور برای خبرنگاران از سوی حراست مجموعه ورزشی درفشی‌فر بود.طبق اعلام رئیس حراست این مجموعه خبرنگاران باید همزمان با هواداران وارد مجموعه شوند و همزمان با آنها از ورزشگاه خارج شوند.
این در حالی است كه محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس و مدیر روابط عمومی باشگاه از این قوانین خبر نداشتند اما رئیس حراست مجموعه اعلام كرد او این قانون را وضع كرده است.
بازیكنان امید اعلام كردند روز جمعه باید به مصاف استقلال بروند و دربی حساس پایتخت را پیش رو دارند و این در حالی است كه درواز‌ه‌بان‌های این تیم مصدوم هستند.
حسین عبدی مربی پرسپولیس در مورد اینكه بازیكنان امید پرسپولیس كه در تیم بزرگسال هستند می‌توانند در این دربی به میدان بروند یا نه گفت: فردا در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -