تبلیغات
My Perspolis - مصاحبه هادی نوروزی

مصاحبه هادی نوروزی

یکشنبه 23 آبان 1389 11:56 ب.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: مصاحبه هادی نوروزی ،
 هادى نوروزى، مهاجم پرسپولیس، شاید یكى از بدشانس ترین بازیكنان این تیم باشد چون از ابتداى فصل تاكنون چندین بار داوران از گرفتن خطاى پنالتى توسط مدافعان حریف بر روى این بازیكن به سادگى گذشتند. نوروزى یكى از بازیكنانى است كه به شدت از شكست مقابل مس كرمان ناراحت بود.

* هنوز از این شكست ناراحتى؟

اصلاً باورم نمی شود در كرمان شكست خوردیم چون واقعاً شرایط مان خوب بود. بهتر از حریف بازى كردیم به خصوص در دقایق پایانى كه توپ و میدان را در دست داشتیم.

 

یعنى تا این حد بد بودیم كه نمی توانستیم صاحب برد شویم؟ من فكر می كردم در نیمه دوم گل می زنیم و بازى برمیگردد ولى این طور نشد. در دقایقى از بازى آنقدر مس در لاك دفاعى فرو رفته بود كه حتى با خلاقیت هاى فردى هم نمی توانستیم لایه هاى دفاعى این تیم را باز كنیم.

* مس را چطور دیدى؟

آنها تیم خوبى هستند كه مقابل ما هم بد بازى نكردند. به هر حال همزمان با پرسپولیس، مس كرمان هم دوران رشد و پیشرفتش را در لیگ آغاز كرد اما در هر حال آنها را مستحق پیروزى در این بازى نمی دانم. آنها باید حداقل با ما امتیازات دیدار خانگی شان را تقسیم می كردند.

* تو به داورى هم اعتراض داشتى. دلیلت چه بود؟

داور در مجموع سر و صداى ما و مسی ها را در آورده بود. من اهل اعتراض به داوران نیستم اما برایم جاى تعجب دارد چرا چند بازى است داوران اصلاً به خطاهاى حریف روى بازیكنان ما توجهى نمی كنند؟ آن توپ كه به دست مدافع مس برخورد كرد از سیاره مریخ هم معلوم بود پنالتى است اما داور سوت نزد و من نمی دانم چه دلیلى براى كارش وجود داشت. البته كار من كارشناسى عملكرد داوران نیست ولى به اندازه كافى از فوتبال سر در می آورم كه بدانم آن توپ پنالتى بود.

* به نظرت پرسپولیس م ىتواند این شكست را جبران كند؟

كار چندان سختى نیست. هواداران ما مى دانند تمام شكست هاى پرسپولیس در این فصل با فاصله هاى بسیار نزدیك بوده مثلاً یك صفر یا دو-یك، كه این مسئله امیدوارى هایى براى ما به وجود می آورد. اگر می خواهیم پیروز شویم از این به بعد باید در هر بازى دو گل به ثمر برسانیم تا دیگر هیچداورى روى عملكرد تیم ما تأثیرن گذارد.

* از عملكرد خودت راضى هستى؟

نمی توانم شخصاً در مورد این سؤال پاسخ دهم و این را باید كادر فنى بگوید اما در مجموع می توانم از كار تاكتیكى پرسپولیس در این بازى تعریف كنم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 23 آبان 1389 11:58 ب.ظ