تبلیغات
My Perspolis - عاقبت شیث چه میشود؟

عاقبت شیث چه میشود؟

دوشنبه 24 آبان 1389 07:41 ب.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: عاقبت شیث چه میشود؟؟؟؟؟؟ ،
دو باشگاه لیگ برتری و یك تیم قطری خواهان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس شده‌اند.
 به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس جلسه هفته جاری كمیته فنی تیم فوتبال پرسپولیس امروز در محل این باشگاه انجام شد.
محمد رسایی مشاور اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره موارد مطرح شده در این جلسه گفت: در این جلسه بازی قبلی تیم در برابر مس كرمان را مورد بررسی قرار دادیم و در مورد برنامه‌هایمان برای بازی با داماش نیز گفت و گو كردیم. به علاوه برنامه سفر ما به تركیه برای شركت در رقابت‌های چهارجانبه در این كشور نیز قطعی شد و ما در نیم فصل و از 12 تا 18 آذر ماه در این تورنمت شركت خواهیم كرد.


رسایی از برنامه پرسپولیس برای شركت در تورنمنتی دیگر نیز خبر داد و گفت: برای شركت در مسابقات دوستانه شش جانبه در كشور امارات درخواستی به باشگاه پرسپولیس رسیده بود كه با موافقت كادرفنی حضور در این تورنمت نیز قطعی شد و پرسپولیس چند روز پس از بازگشت از تركیه به امارات سفر خواهد كرد. در این مسابقات دو تیم زسكا مسكو روسیه و شاختار دونتسك اوكراین به همراه یك تیم از لیگ برتر مصر و دو تیم اماراتی شركت خواهند داشت.

وی در مورد دیگر موارد مورد بحث در این جلسه گفت: درباره وضعیت محمد پروین هم صحبت كردیم. بنا شد تا التهاب ناحیه آسیب دیده پای این بازیكن فروكش كند تا پس از آن كادر پزشكی در مورد درمان با فیزیوتراپی یا عمل جراحی روی پای این بازیكن تصمیم گیری كند. علاوه بر این به درخواست هتل اسپیناس برای برگزاری یكی از اردوهای تیم در این هتل پرداخته شد. همانطور كه می‌دانید مدتی است كه اردوهای ما در هتل المپیك برگزار می‌شد اما با نظر علی دایی اردوی ما پیش از بازی با سپاهان در هتل اسپیناس برگزار خواهد شد.

مشاور اجرایی باشگاه پرسپولیس در مورد جلسه شیث رضایی و حبیب كاشانی كه پس از جلسه كمیته فنی برگزار شد گفت: جلسه‌ای با حضور شیث رضایی و مدیر برنامه وی برگزار شد كه در آن در مورد سه پیشنهادی كه برای جذب این بازیكن به باشگاه پرسپولیس ارائه شده بود صحبت شد. تیم‌های استیل آذین، شهرداری تبریز و یك تیم قطری خواهان جذب شیث رضایی هستند اما بنا شد پس از بررسی این موضوع توسط كادر فنی و همچنین خود رضایی و مدیر برنامه‌های وی در مورد رد یا پذیرش این پیشنهادها صحبت شود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -