تبلیغات
My Perspolis - خوردبین:قهرمانی درر جام حذفی را تکرار میکنیم

خوردبین:قهرمانی درر جام حذفی را تکرار میکنیم

چهارشنبه 26 آبان 1389 10:47 ق.ظ

نویسنده : ghazal rastad
ارسال شده در: خوردبین:قهرمانی در جام حذفی را تکرار میکنیم ،
 به گزارش خبرگزاری اف سی پرسپولیس ، یکی از قدیمی های پرسپولیس، محمود خوردبن است که در تمام لحظات خوب و بد همراه همیشگی بازیکنان و اعضای تیم است. در این روزها که اشتباهات سهوی داوران برای پرسپولیس اتفاق می افتد خوردبین هم نسبت به این مسئله موضوع خود را دارد.


* وضعیت بازیکنان در این چند وقت چطور است ؟
ما از لحاظ روحی و روانی مشکلی نداریم و باخت مقابل مس را فراموش کرده ایم. بچه ها در آن بازی خیلی خوب کار کردند اما برخی اشتباهات داوری به ما لطمه زد. مطمئن باشید در بازی های آینده به خصوص بازی با سپاهان فقط به برد فکر می کنیم.

 

* با توجه به قضایای پیش آمده، در بازی جام حذفی مقابل داماش گیلان به مشکل برنمی خورید ؟
داماش جزو یکی از مدعیان است، نمی توانیم این قضیه را کتمان کنیم و ما چون مدعی جام حذفی هستیم با قهرمانی فصل قبل پا به این مسابقات گذاشته ایم. ما به دنبال 3 امتیاز هستیم و قصد داریم در جام حذفی قهرمانی را بازی دیگر برای پرسپولیس به ارمغان آوریم. مطمئن باشید این قهرمانی را برای هواداران تکرار می کنیم.


* در مورد داوری ها و جبهه ای که علیه پرسپولیس وجود دارد و با توجه به مسائلی که علی دایی و فدراسیون دارند و غرض ورزی ها، مشکلی پیش نمی آید ؟
ان شا ا... این طور نباشد! امیدوارم اشتباهات سهوی باشد نه عمدی، اگر این داوری ها با غرض باشد برای این فوتبال متاسفم، چون این تیم پرسپولیس است که از این غرض ورزی ها لطمه می خورد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -