تبلیغات
My Perspolis - امیرحسین:سپاهان را می بریم

امیرحسین:سپاهان را می بریم

یکشنبه 7 آذر 1389 03:38 ب.ظ

نویسنده : ghazal rastad


هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد رویارویی پرسپولیس و سپاهان گفت: بازی سختی در پیش داریم ولی سپاهان را می بریم تا نشان بدهیم پرسپولیس چه تیمی است، معمولاً پرسپولیس در برابر حریف های قدرتمند خوب بازی می کند، با برد سپاهان می خواهیم دل هواداران را شاد کنیم.

امیرحسین فشنگچی افزود: بازی مقابل تیم خوب سپاهان برای هر تیمی سخت است ولی پرسپولیس امسال با سال های دیگر متفاوت خواهد بود چون بچه ها هم قسم شده اند که امسال پرسپولیس یکی از دو جام را بگیرد و در جام باشگاه های آسیا نتایج خوبی به دست آورد.

 

وی در مورد غیبت کاپیتان تیم (کریم باقری) گفت: من فکر می کنم که کریم برای بروز وقایع اخیر کمی ناراحت شده است، اما این مشکل هم حل می شود و کریم به سر تمرین برمی گردد.

هافبك تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آمادگی در بازی مقابل سپاهان تصریح كرد: خوشبختانه در دو هفته تمرینات خوبی داشتیم در دو جام حذفی هم نتایج خوبی گرفتیم، با انگیزه و روحیه بالا به مصاف سپاهان می رویم. خودم در شرایط خوبی به سر می برم، اگر مربی صلاح بداند من بازی کنم.

فشنگچی در مورد نتایج تیم امید هم گفت: بسیار ناراحت شدم باورکردنی نبود که در دقایق آخر بازی پیروزی را از دست بدهیم، اما معتقدم بچه ها تلاش خود را کرده اند.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 7 آذر 1389 03:43 ب.ظ